MISJA – WIZJA – WARTOŚCI

Misja, wizja, i wartości są dla nas natchnieniem w codziennej pracy i wpływają na nasz sposób funkcjonowania. Misja określa rolę i cel istnienia Mserwis24, wizja – wyznacza kierunek, którym podążamy. Wartości opisują sposób, w jaki pracownicy Mserwis24 zachowują się, niezależnie od zajmowanego stanowiska i uzupełnią wszystkie wcześniej wymienione elementy. Zdanie każdego członka naszego zespołu jest tak bardzo ważne. Traktujemy wszystkich tak, jak chcielibyśmy być sami potraktowani. Szczerość, poważanie, równość i tolerancja to nasze drogowskazy do działania. Wartości nie tylko wpływają na nasz sposób działania, jako spółki, ale także określają nasze podejście do klientów, pracowników i partnerów biznesowych.

 

NASZA MISJA
POMAGAMY NASZYM KLIENTOM W SPEŁNIANIU SWOICH MARZEŃ POPRZEZ PROFESJONALNE WYKONANIE NASZYCH USŁUG

 

NASZA WIZJA
ZADOWOLENIE NASZYCH KLIENTÓW NAPĘDZA NASZE DZIAŁANIE, SPRAWIAJĄC, ŻE STAJEMY SIĘ NAJLEPSZĄ FIRMĄ W DZIEDZINIE MONTAŻU INSTALACJI.

 

NASZE WARTOŚCI
Działamy w otoczeniu, które ulega nieustannym zmianom, ale to, co pozostaje stałe, to nasze wartości, którym jesteśmy wierni od lat. To one pozwalają nam pamiętać o tym, co jest najważniejsze w naszej działalności.